Sampleworld s.r.o. výroba vzorníků

O nás

Firma Sampleworld s.r.o. vznikla v roce 2000 spojením české šikovnosti a italského kapitálu. Zabýváme se výrobou textilních vzorníků, našimi klienty jsou především výrobci a prodejci textilií. Naše produkty můžete nalézt po celém světě.

18 let vyrábíme vzorníky

Máme bohaté zkušenosti s výrobou různých druhů vzorníků.

Vzorníky různých typů

Vyrobíme vzorníky typu kniha, vodopád, karta, nebo jiné, dle Vašich návrhů a požadavků.

Kusová i sériová výroba

Naše zkušenosti a orientace na zákazníka umožňuje vyrábět vzorky od několika kusů, až po tisícové série.

Vzorníky

KNIHY

Univerzální a oblíbenou formou pro prezentaci vašich produktů jsou vzorkové knihy. Nabízíme mnoho variant zpracování a materiálů, ze kterých si můžete vybrat tak, aby výsledný vzorník odpovídal vašim představám.

Desky knih jsou vyráběny strojními metodami, proto vypadá jedna kniha jako druhá. Na obal je možné použít nejrůznější druhy potahových materiálů – od papíru po knihařská plátna. Potisk nejčastěji provádíme sítotiskem nebo ražbou. Jsme schopni natisknout firemní loga a další originální prvky, které budou svým designem reprezentovat vaši firemní identitu.

Látky zpracováváme podle individuální potřeby. Vzhledem k široké paletě materiálů navrhneme pro každý druh tkaniny optimální úpravu. Páskování či obšití zamezí třepení látky, pásky lze zároveň potisknout. V případě potřeby provádíme centrování, což se využívá u látek s potiskem či výšivkami, kde je třeba ukázat celý vzor.

VODOPÁDY

Vodopády jsou ideální formou prezentace, když je třeba ukázat větší formát látky. Využívá se u látek se zvláštní strukturou či opakujícím se vzorem, často se jedná o potahové materiály a záclony. Typický výrobek se skládá z jedné velké látky pro ukázku vzoru či struktury a několika menších vzorků látek pro ukázku barevných variant. Látky jsou připevněny v kartonovém ramínku s háčkem. Vyrábíme různé druhy a velikosti vodopádů a ramínek podle zadání klienta.

KARTY

Prezentace pomocí vzorníkových karet je oblíbená především díky jejich skladnosti. Často se jedná o karty ve formátu A4 s děrováním, ideální k ukládání do šanonu. Karty lze vyrobit téměř v jakékoli velikosti a vložit na ně libovolné množství látek. Tento způsob prezentace je vhodný pro kůže, koženky a nevzorované textilie, kde není třeba ukázat velký formát látky.

DALŠÍ

Kromě standardních produktů, jako jsou knihy, vodopády a karty, vyrábíme mnoho dalších forem vzorníků, které vznikají zcela na přání klientů. Zpracováváme také jednotlivé látky, provádíme řezání, obšívání, etiketování, řazení látek do sekvencí atp. Dokážeme vyrobit i samostatná ramínka na zavěšení látek a nejrůznější desky šanonového typu. Pokud máte jakýkoli požadavek, kontaktujte nás a my vám rádi nabídneme individuální řešení k prezentaci vašich produktů.

Kontaktujte nás

KONTAKT

+420 327 532 010

+420 327 532 012

(více: KONTAKTY)

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí – pátek

8:00 – 14:00 hod.

ADRESA

Okružní 600
(pro navigaci: Tomaše Bati)
285 22  Zruč nad Sázavou
okres Kutná Hora

MAPA